Изборни предмети Катедре хуманистичких наука – Ванредни мајски испитни рок, Обавештења

1.За студенте који су наставу слушали до почетка ванредног стања 16.03.2020, испити из изборних предмета Катедре хуманистичких наука (Комуникација у медицини, Медицина, спорт и биоетика, Биоетика 3, Биоетика 4) у Ванредном мајском испитном року одржаће се 18. 05. 2021. године у 11ч, у просторијама Катедре хуманистичких наука (Пастерова 2).

Изборни предмет „Биоетика 4” – Ванредни мајски испитни рок

2.Студенти који су изборни предмет „Биоетика 4” слушали у летњем семестру школске 2020/2021. године, а који планирају да испит полажу у Ванредном мајском испитном року, дужни су да задатак поставе на Ретикулум, где је истакнуто упутство за писање задатка. Крајњи рок за предају задатка је 21. мај 2021. године.

Катедра хуманистичких наука